W branży e-commerce działamy od wielu lat, a rynek sektora handlu online nieustannie się zmienia. To, co nas wyróżnia, to nadążanie za nowościami, klientami oraz sprzedawcami, którzy co rusz zmieniają swoje działania i zachowania w internecie. Konsekwentne działania i profesjonalizm naszego zespołu doprowadził nas do tego miejsca, w którym jesteśmy obecnie. 

Co leży w naszym standardzie?

Ponad 100 klientów korzystających z naszych usług

5 lat doświadczenia w branży e-commerce

6 specjalistów w zespole

Ponad 10 nowych zapytań miesięcznie

Nasi partnerzy

Dzięki naszym partnerom otrzymujemy komplety usług na wielu platformach sprzedażowych m.in. na Allegro, Amazon, eBay i wielu innych! 


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).