Jako firma na rynku działamy już od kilku lat i w tym czasie z dużym sukcesem przeprowadziliśmy kampanie, które zwiększyły zyski naszych klientów zyski nawet o kilka procent! Mamy doświadczenie w prowadzeniu nowych firm na rynku, które nie mają jeszcze wyrobionej marki, a dzięki nam są w stanie zyskać nowe grono odbiorców. Nasze działania są przemyślane i zawsze dążymy do pełnego zadowolenia klienta z naszych usług. Zasady współpracy z naszą agencją są jasne, a terminy zawsze dopilnowane! Pozwól, że kompleksowo zajmiemy się Twoją widocznością w sieci!

Pomocny audyt SEO - wskazówki i analiza

Zebranie odpowiednich danych od klienta pozwala nam na późniejsze wdrożenie rozwiązań i odpowiednich działań. Specjalnie dla Ciebie przeanalizujemy Twoją konkurencję i wyciągniemy wnioski, na podstawie których zbudujemy solidną strategię marketingową. Indywidualny harmonogram działań, to coś, co nas wyróżnia i pozwala sięgać poza schematy przyjętych norm. Pozwól, że pokażemy Ci, jak to działa!

Łatwy sposób na dotarcie do swoich klientów

Pozycjonowanie, to jeden z łatwiejszych sposobów na dotarcie do nowych klientów, którzy będą dopasowani do Twojego grona odbiorców! Nasze działania są oparte na Content Marketingu, czyli tworzeniu treści oraz budowaniu wysokiej jakości linków zewnętrznych, które doprowadzą klientów prosto do Twojego sklepu internetowego i wspomogą pozycjonowanie! Szereg optymalizacji na Twojej witrynie sprawi, że będzie ona bardziej czytelna i przyjazna dla użytkownika i robotów indeksujących Google. 

Damy Ci najlepszą możliwą ofertę!

Nigdy nie interesowały nas półśrodki i zawsze działamy tak, aby klient mógł czerpać z naszej współpracy pełną satysfakcję. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne oczekiwania, dlatego każda oferta jest rozpatrywana i wyceniana indywidualnie, a od klienta zależy, na jaki pakiet się zdecyduje. Możesz być jednak pewien, że damy Ci najlepszą możliwą ofertę! 

Jak to robimy

Audyt i analiza

Na początku zaczniemy od audytu Twojej witryny internetowej oraz analizy konkurencji. To pozwoli przejść nam do kolejnego kroku, którym jest strategia!

Strategia i rozmowa

Strategia powstaje na podstawie przeprowadzanego audytu i analizy. Na ich podstawie budujemy dalszy plan działania. 

Optymalizacja techniczna

Optymalizacja techniczna, to nic innego jak polepszenie działania Twojej witryny internetowej, jest to np. poprawienie błędów kluczowych dla SEO oraz szybkości. 

Optymalizacja treści

Wartościowa treść jest częścią składową każdego sklepu jak i strony internetowej. Zajmiemy się tym za Ciebie, abyś mógł cieszyć się szybkimi efektami!

Budowanie linków

Budowanie linków zewnętrznych oraz wewnętrznych pozytywnie wpłynie na pozycję Twojej witryny w sieci. Znajdziemy dla Ciebie najciekawsze miejsce w internecie!  

Raport

Na początku każdego miesiąca dostaniesz od nas szczegółowy raport pozycji, który pomoże Ci zweryfikować naszą pracę i podjęte działania! 


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).