Strona internetowa powinna łączyć w sobie niebanalny design jak i przejrzystość zakładek, gdzie klient znajdzie wszystko, czego potrzebuje! Nasze umiejętności tworzenia stron www sprawiają, że Twoja strona będzie nie tylko chętnie odwiedzana przez użytkowników, ale też przyniesie zamierzone przez Ciebie efekty!

Twoja wirtualna wizytówka firmy!

Profesjonalny wizerunek Twojej firmy jest zależny również od tego, czy będziesz obecny w internecie. Chcesz, żeby Twoje usługi były postrzegane jako rzetelne? Koniecznie zainwestuj w dobrą stronę www, która pozwoli Ci na łatwy kontakt z klientem oraz na prezentację swoich usług. Z naszym doświadczonym zespołem profesjonalistów zyskasz na wizerunku swojej firmy i zyskasz nowych klientów!  


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Bądź widoczny w Internecie

Prowadzisz placówkę, która świadczy usługi? Dlaczego więc nie spróbować czegoś więcej i nie zbudować nowej bazy klientów w internecie? Stwórz witrynę internetową i ciesz się nowymi korzyściami!

Zdobywaj nowych klientów

Twoi klienci od dawna są obecni w internecie i to właśnie tam szukają firm takich jak Twoja! Nie trać dłużej czasu i zdobywaj nowych klientów, dzięki profesjonalnej stronie internetowej! 

Utrzymuj kontakt z klientem

Strona internetowa to źródło informacji dla przyszłych jak i stałych klientów, którzy chcą mieć dostęp do aktualności dotyczących Twoich usług. Pomożemy Ci utrzymać dobry kontakt z klientami!

Nasze realizacje

Kreuj wizerunek firmy ponad standard z nami!

Wizerunek firmy może być kreowany poprzez różne kanały komunikacyjne, ale najważniejszym źródłem informacji na temat Twoich usług jest Twoja własna strona internetowa! Jesteśmy przekonani, że dobrze przygotowane przez nas treści i graficzny projekt spełnią wysokie oczekiwania Twoich klientów i zdobędą w ich oczach uznanie. Przekonaj się o tym sam!

Co mówią o nas klienci

Dobrze przygotowany projekt i profesjonalne podejście sprawiły, że wybór tej firmy był strzałem w dziesiątkę. Strona, która faktycznie wyróżnia się na tle konkurencji

Jan Kowalski

Agencja z dobrym nastawieniem do klienta dająca na początek kilka możliwości wyboru i ofert. Praca z zespołem naprawdę na wysokim poziomie

Donata Walczak

Responsywny wygląd strony na każdym ekranie!

U nas standardem jest widok RWD każej strony internetowej, jaką tworzymy! Rosnący trend wśród klientów potwierdza to, że przeglądają oni strony www na różnych urządzeniach przenośnych. Właśnie dlatego responsywny wygląd strony internetowej jest tak ważny! 

Wygodny panel CMS i pełna pomoc techniczna

Panel CMS oprogramowania Sellingo, na którym pracujemy, jest niezwykle wygodny dla każdego użytkownika, nawet tego mniej zaawansowanego w nowych technologiach. Dodatkowo w ramach współpracy zarejestrujemy dla Ciebie domenę oraz zapewnimy hosting!
 

Kompleksowa obsługa dla Twojej wygody

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, a nasza pomoc techniczna jest dostępna od poniedziałku do piątku, aby móc odpowiadać na zadane pytania. Dodatkowo szereg zaawansowanych funkcji jest czytelny dla użytkownika, a oprogramowanie Sellingo posiada pomoc techniczną na swojej stronie. 


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).