Dla nas liczy się prostota oraz funkcjonalność dająca satysfakcję klientom z zakupów. Twój sklep też może okazać się strzałem w dziesiątkę przy odpowiednim wsparciu! Handel internetowy jest teraz jednym z najprężniej rozwijających się sektorów w gospodarce, dlatego warto spróbować swoich sił właśnie w nim. Nasze długoletnie doświadczenie w branży e-commerce pomoże Ci w postawieniu pierwszych kroków! 

 

Co będzie posiadał Twój sklep internetowy?

Wsparcie techniczne

Integracja z hurtowniami

Integracja z płatnościami

Integracja z kurierami

Integracja z Allegro

Integracja eBay

Integracja Empik

Integracja Amazon

Integracja z programami fakturowymi

Prosty panel administracji

Kursy i szkolenia

Automatyzacja sprzedaży

Obsługa aukcji Allegro

Obsługa aukcji eBay

Obsługa aukcji Amazon

I wiele, wiele więcej!

Załóż wyjątkowy sklep internetowy

Za prostotą wcale nie muszą kryć się zwykłe rozwiązania! Klienci oczekują od swoich sklepów internetowych funkcjonalności oraz łatwiej obsługi, która pozwoli zachować ciągłość zamówień. Reprezentatywny wygląd, dziesiątki możliwości dostosowania ustawień pod swoje potrzeby oraz widoki RWD, które pozwalają na wygodne robienie zakupów na każdym urządzeniu! Potrzebujesz więcej? Napisz do nas i koniecznie podziel się swoim pomysłem! 

Stwórz coś więcej - zbuduj doświadczenie klienta!

Sklep internetowy, to nie tylko Twój kanał sprzedaży, który ma przynosić zyski. Jest to również budowanie doświadczeń klienta i przekonanie go o tym, że to właśnie tu powinien robić swoje kolejne zakupy. Jeśli chcesz zyskać grono stałych i zadowolonych klientów, to koniecznie zbuduj sklep na solidnym oprogramowaniu dającym Ci nieograniczone możliwości! 

Prosty, funkcjonalny i nowoczesny

Robimy sklepy internetowe, które chwalą sobie klienci za prostotę poruszania się i łatwość robienia zakupów! Nie ma nic ważniejszego niż dobrze skonstruowane menu strony i prosta nawigacja. Klienci cenią sobie niebanalny wygląd, ale też łatwą drogę komunikacji, która pozwala na szybki kontakt ze sprzedawcą poprzez widoczne zakładki sklepu. Jeśli zależy Ci na estetyce sklepu internetowego, to koniecznie zbuduj go od zera razem z nami!

Gwarancja dobrego wyglądu na każdym urządzeniu!

Responsywny wygląd sklepu internetowego na każdym ekranie jako standard? U nas to podstawa! Klienci coraz częściej robią zakupy przez internet na swoich smartfonach, co sprawiło, że poszliśmy za tym trendem razem z nimi! Sklep internetowy stworzony u nas będzie posiadał wygląd RWD, dzięki czemu klienci wybiorą Twój sklep spośród konkurencji. 

 

Możliwości, których nie da Ci nikt inny

Oprogramowanie, na którym tworzymy sklepy internetowe posiada setki możliwości ułatwiające Ci codzienną pracę! Intuicyjny panel administracyjny pokaże Ci ścieżki, którymi chcesz podążać. Potrzebujesz sklepu nie tylko dla klientów, ale też dla partnerów biznesowych? Napisz, aby rozpocząć rozmowy o sklepie B2B!

Poznaj etapy współpracy

Rozmowa i analiza

Pierwszy etap pracy zaczynamy od rozmowy z klientem, gdzie jesteśmy w stanie określić jego wymagania i dokonać szczegółowej analizy jego dotychczasowych działań. Po wstępnej ocenie przechodzimy do kreacji! 

Tworzenie i kreacja

Drugi etap polega na realizacji Twoich pomysłów, które my wdrażamy w życie. Nasza praca jest oparta o oprogramowanie Sellingo, które zostało przez nas dokładnie sprawdzone. Po kreacji graficznej kolejno przechodzimy do wdrażania! 

Wdrożenie i testowanie

Wysoka jakość kodu, dokładne wykonanie i przetesowanie Twojego sklepu internetowego to coś, co nas wyróżnia! Twój sklep zostanie stworzony zgodnie z najwyższymi standardami UX i UI i sprawdzony pod kątem wyszukiwarek. 

 

Pomoc i wsparcie

Twój sklep internetowy jest już gotowy, ale to nie koniec naszej współpracy! Od dnia oddania naszego projektu możesz kontaktować się z naszą pomocą techniczną i liczyć na nasze wsparcie! 

Co mówią o nas klienci

Sklep internetowy powstał zgodnie z naszą wizją, a nasza praca stała się o wiele prostsza, dzięki przejrzystości panelu administracyjnego i zaawansowanym funkcjom, które zwiększyły naszą sprzedaż kilkukrotnie.

GSM-Parts.pl

Wybór tej agencji spośród setek na rynku był moim starzałem w dziesiątkę! Jestem zadowolona z efektów i całej współpracy.

Donnasolare.pl

Obsługa naprawdę na wysokim poziomie, a moje pomysły faktycznie zostały odzwierciedlone w sklepie internetowym zgodnie z założeniami.

Galeria-Kosmetyczna.pl

Nieprzeciętna agencja z dobrym podejściem do klienta, która stawia sobie wysokie cele, umiejąc doprowadzić pomysły do końca. 

Automargo.pl


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).