Automatyzacja sprzedaży, to przede wszystkim Twoja przepustka do sprawnego zarządzania dużym asortymentem, magazynem oraz różnymi portalami sprzedażowymi w jednym miejscu. Zamówienia płynące z różnych portali: Allegro, Amazon, czy eBayu mogą być obsługiwane jednocześnie w jednym programie bez konieczności rozpatrywania każdego zamówienia pojedynczo. 

Ułatwienie procesu sprzedaży

Przyspieszenie wysyłki zamówień

Łatwa obsługa magazynu i asortymentu

Masowe akcje dla wszystkich produktów

Prosta obsługa dokumentów sprzedażowych

Liczne integracje z płatnościami, kurierami, portalami aukcyjnymi, programami magazynowo - księgowymi.

Cały asortyment i sprzedaż w jednym miejscu!

Panel administracyjny, to najważniejsze miejsce dla sprzedawcy, bo to właśnie w nim widzimy pełną listę zamówień i funkcji. W panelu administracyjnym Sellasist zobaczysz wszystkie zamówienia pochodzące zarówno ze sklepu internetowego jak i innych portali tzn. Allegro, czy eBay. Jeżeli potrzebujesz masowo zmienić stany magazynowe, czy informacje o produkcie możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć. Przekonaj się sam jakie to proste! 

Wygoda pracy i pełna automatyzacja

Wystawianie ofert na Allegro, czy w sklepie internetowym wcale nie musi zajmować dużo czasu! Nasz Menadżer Sprzedaży powstał po to, aby móc ułatwić Ci pracę na każdym kroku, a nie tylko na niektórych etapach. Eliminacja pomyłek przy procesie wystawiania ofert może być kluczowa, zwłaszcza gdy chodzi o oszczędność czasu i pieniędzy

Obsługa zamówień, faktur i dobra komunikacja z klientem

Pełna obsługa dokumentów sprzedażowych pozwala na prostą komunikację z klientem bez konieczności kontaktu z każdym klientem z osobna! Automatyczna wysyłka dokumentów oraz możliwość modyfikacji faktur sprawia, że Sellasist, to niezwykle wygodne narzędzie dla wszystkich sprzedawców.

Integracje, które ułatwią Ci pracę!

Jak działamy?

Pełna analiza i określony plan działania

Zanim przejdziemy do wdrożenia naszego Asystenta Sprzedaży, to musimy poznać potrzeby Twojej firmy. Naszą pracę rozpoczynamy więc od analizy twoich dotychczasowych działań i staramy się wypracować nowe i lepsze!

Tworzenie i wdrażanie

W drugim kroku przechodzimy do wdrażania narzędzia w Twojej firmie i zajmujemy się jego optymalizacją. Przy tej okazji dbamy o to, żebyś mógł się nauczyć jego funkcji i korzystać ze wszystkich jego opcji. 

Wsparcie techniczne i pomoc

Oprócz wdrożenia zajmiemy się również Twoim szkoleniem! Chciałbyś skorzystać z indywidualnych szkoleń? Masz na to szansę, a nasze biuro obsługi klienta działa od poniedziałku do piątku, tak aby móc odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania!

Praca, która wykona się sama!

Skorzystaj już z dziś z naszego zaawansowanego Menadżera Sprzedaży i ciesz się zautomatyzowaną sprzedażą, która powiększy Twoje zyski i zaoszczędzi czas! Zadzwoń do nas już dziś, a my przedstawimy Ci najlepszy możliwy plan działania. 


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).