Szukasz firmy, która pomoże Ci w obsłudze wszystkich Twoich aukcji na Allegro, eBay, czy Empik? Pracujemy nad tym już od wielu lat i to dzięki nam zaoszczędzisz czas i pieniądze! Dziesiątki zadowolonych klientów ceni sobie szybkość działania naszej firmy oraz wielofunkcyjność narzędzi, z których korzystamy. Chcesz wypróbować sposoby na lepsze prowadzenie aukcji? Koniecznie skontaktuj się z nami, a my udostępnimy Ci narzędzia i wiedzę, które na zawsze zmieni Twoją pracę! 

 

Co leży w naszym standardzie?

Zautomatyzujemy wystawianie ofert na Allegro, eBay i innych portalach aukcyjnych.

Zsynchronizujemy stany magazynowe z innymi źródłami np. programami magazynowymi.

Wdrożymy niezbędne aktualizacje, abyś nie musiał robić tego sam.

Wdrożymy narzędzie tak, aby zachować ciągłość Twojej sprzedaży.

Obniż koszty na Allegro

Automatyzacja procesów sprzedaży na Allegro znacznie przyczyni się do obniżenia kosztów jak i czasu Twojej pracy, co przełoży się na wydajność jak i efektywność działań. Obsługa aukcji Allegro nigdy nie należała do łatwych, a ich samodzielne prowadzanie potrafi być żmudne i bardzo męczące. Narzędzie do automatyzacji przyspieszy Twoją pracę kilkukrotnie i poprawi wydajność firmy, co bezpośrednio zwiększy również jej zyski! 

 

Jak wygląda współpraca?

Audyt i konsultacja

Na początku przeprowadzamy konsultację z klientem, aby dowiedzieć się, jak wyglądała jego dotychczasowa praca z serwisem Allegro. Następnie przechodzimy do audytu sklepu internetowego bądź asortymentu na Allegro i przechodzimy do wdrożenia!

Wdrażanie narzędzia

Wdrożenie Menadżera Sprzedaży przebiega bardzo szybko i płynnie, abyś mógł jak najszybciej z niego korzystać. Oprogramowanie Sellasist, z którego korzystamy, to zaufany Asystent Sprzedaży, który jest prosty w obsłudze. 

Szkolenie i współpraca

Oprócz wdrożenia zajmiemy się również Twoim szkoleniem! Chciałbyś skorzystać z indywidualnych szkoleń? Masz na to szansę, a nasze biuro obsługi klienta działa od poniedziałku do piątku, tak aby móc odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania

Zarządzaj sprzedażą na Allegro w wygodny sposób

W naszej usłudze znajdziesz m.in. Asystenta Sprzedaży. Jest to doskonałe miejsce do trzymania całego asortymentu w jednym miejscu! Posiadamy zaufane oprogramowanie, na którym pracujemy od wielu lat, a nasi klienci są zadowoleni z jego rozwoju i funkcji. Z nami będziesz zarządzać sprzedażą w jednym miejscu bez konieczności rozdrabniania się! 

Optymalizacja ofert i masowe zmiany na Allegro

Masowe akcje na Allegro i w sklepie internetowym, to automatyzacja, której Ci tak bardzo obecnie brakuje! Od tej pory będziesz mógł zmienić masowo tytuły, opisy, parametry, kategorie i wiele innych. Dzięki nam zaoszczędzisz czas, który dotychczas poświęcałeś na każdy produkt z osobna!  

 

Wspieramy Cię w sprzedaży każdego dnia!

Po skonfigurowaniu Menadżera Sprzedaży z Twoim kontem Allegro służymy Ci pełnym wsparciem technicznym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Twoje aukcje na Allegro, dzięki nam zyskają na wartości, a Twoja praca zmniejszy się o połowę! 


Zaznacz wymagane pole
Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf [rozwiń] z siedzibą w Warszawie 05-075, ul. Wilanowska 39a. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia świadczenia usług drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z usług eSprzedaż. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Sprzeciw możesz wnieść począwszy od 25 maja 2018 roku (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj - https://esprzedaz.com/dane-osobowe).